Відтепер пам'ятні монети можна купувати онлайн

Національний банк запустив у тестовому режимі сервіс Оnline для замовлення пам'ятних монет.

Сервіс покликаний спростити умови придбання пам'ятних монет Національного банку України нумізматами та надасть можливість гарантовано отримати їх, – повідомляє 24 телеканал.

Приймати онлайн-замовлення розпочали із пам'ятної монети "Україна починається з тебе" номіналом 5 гривень із нейзильберу, яка вводиться в обіг 12 жовтня 2016 року.

Щодо кожної пам'ятної монети буде визначена кількість монет, яка передбачена для продажу через систему "Оnline-замовлення".

Онлайн-замовлення буде можливе лише на частину тиражу монети, а не на весь тираж, адже у Національного банку є зобов'язання щодо продажу монет банкам-дистриб'юторам та іноземним замовникам.

Поступово Національний банк буде доповнювати базу монет, які можна замовити, монетами, які увійшли в обіг раніше та є у наявності.

Кількість монет, які може придбати одна особа, буде визначатися окремо по кожній монеті, в залежності від тиражу.

Послуга онлайн-замовлення абсолютно безкоштовна.

Розрахунок за монети наразі можливий тільки у готівковій формі, але в майбутньому планується введення також і безготівкових розрахунків.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
07.09.2016 19:18
Переглядів698
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-02-2018 22-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг