ПриватБанку дали три роки на вирішення усіх проблем

Національний банк України рекомендував Приватбанку в термін до трьох років вжити заходів щодо усунення виявлених в ході інспекції порушень.

Таке рішення прийняли під час зборів акціонерів банку 26 серпня, – пише "Новое время".

Зауважимо, що з 8 лютого до 1 липня 2016 року НБУ проводив комплексне інспектування Приватбанку за період його діяльності з 1 травня 2014 року до 1 січня 2016 року.

Регулятор перевіряв якість кредитного портфеля, виконання зобов'язань за кредитними договорами з НБУ, дебіторську заборгованість, операції Кіпрської філії, ринкові й операційні ризики, капітал і ліквідність, нематеріальні активи, якість внутрішнього аудиту, кореспондентські рахунки, валютообмінні операції, фінансові інвестиції, достатність надходжень.

Акціонери доручили правлінню банку вжити заходів щодо скорочення ризиків в діяльності банку і забезпечення виконання зобов'язань перед вкладниками і кредиторами.

Раніше повідомлялося, що Печерський райсуд постановив заарештувати кілька рахунків Приватбанку в рамках справи про розкрадання кредитів рефінансування НБУ на суму 19 млрд.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
09.09.2016 20:31
Переглядів404
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-01-2018 19-01-2018 18-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг