12 медалей за 1 день: результати українських паралімпійців у Ріо
Українська збірна здобула 12 нагород на Паралімпійських іграх в Ріо в неділю, 11 вересня.
Спортсменам, що виступали у 9 видах спорту, вдалось вибороти 12 медалей: 6 золотих, 3 срібних та 3 бронзові, – повідомляють на сторінці у фейсбуці паралімпійського комітету.
Загалом українські спортсмени здобули 49 нагород: 18 золотих, 13 срібних та 18 бронзових.
У плаванні 11 вересня українцям вдалось вибороти 7 нагород різного ґатунку: 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі.
Цікаво, що українець Олексій Федина та спортсмен з Узбекистану вибороли по дві золоті нагороди одночасно на дистанції 100 м брасом, показавши однаковий час – 1:04.94. Це унікальна ситуація, – зауважують в комітеті.
На дистанції 200 м комплексним плаванням переможцями стали лише українці – Денис Дубров, Максим Крипак, Дмитро Ванзенко.
Денис Дубров – дебютант Паралімпійських ігор в Ріо – на цій дистанції не тільки виборов золото, але й побив раніше встановлений ним же світовий рекорд на чемпіонаті Європи в Португалії 2016 року , покращивши його на 1 с 66" – 2:06.87.
Ще один рекорд світу у неділю встановила Лейля Аджаметова – дебютанка Паралімпіади в Ріо – на легкоатлетичній дистанці у бігові на 100 м. Вона пробігля за 11.79.
Зоя Овсій виборола срібло в метанні булави, метнувши її на 22.21 м.
Золоту нагороду здобув Роман Полянський в одиночному човні академічного веслування. Він виступив з відривом у фіналі у 4 секунди – 4:39.56.
Ще одне золото дісталося українці Наталії Космині у настільному тенісі.
№з/п |
Вид спорту |
Вид програми |
Клас |
Прізвище, ім`я |
Область |
Місце |
Результат |
1 |
легка атлетика |
100 м |
Т13 |
Аджаметова Лейля |
Харківська |
І |
11.79 WR |
2 |
веслування академічне |
одиночка |
ASM1x |
Полянський Роман |
Одеська |
І |
4:39.56 |
3 |
плавання |
100 м брас |
SВ5 |
Мерешко Єлизавета |
Херсонська |
І |
1:41.63 |
4 |
плавання |
100 м брас |
SВ13 |
Федина Олексій |
Київська |
І |
1:04.94 |
5 |
плавання |
200 м кмп |
SM10 |
Дубров Денис |
Дніпр-ська |
І |
2:06.87 WR |
6 |
настільний теніс |
індивідуальні змагання |
11 |
Косміна Наталія |
Миколаївська |
І |
|
7 |
легка атлетика |
метання булави |
F51 |
Овсій Зоя |
Дніпр-ська |
ІІ |
22.21 |
8 |
плавання |
100 м брас |
SВ5 |
Савцова Вікторія |
Запорізька |
ІІ |
1.42.14 |
9 |
плавання |
200 м кмп |
SM10 |
Крипак Максим |
Харківська |
ІІ |
2:08.10 |
10 |
легка атлетика |
стрибки у довжину |
F20 |
Прудніков Дмимтро |
Дніпр-ська |
ІІІ |
6.99 |
11 |
плавання |
200 м кмп |
SM10 |
Ванзенко Дмитро |
Донецька-Дніпр-ська |
ІІІ |
2:10.48 |
12 |
плавання |
200 м в/с |
S2 |
Паламарчук Сергій |
Миколаївська |
ІІІ |
3:43.69 |
13 |
легка атлетика |
100 м |
Т13 |
Глєбова Олена |
Дніпр-ська |
4 |
12.28 |
14 |
веслування академічне |
двійка змішана ТАМіх2х |
ТА
|
Кириченко Ірина
Коюда Ярослав |
Дніпр-ська
Донецька- Дніпр-ська |
5 |
4:05.35 |
15 |
пауерліфтинг |
61 кг |
РО |
Широколава Тетяна |
Запорізька |
5 |
100 кг |
16 |
стрільба кульова |
Р3-малокаліб. пістолет ,25 м, 60 постр.,зміш |
SH1 |
Денисюк Олексій |
Вінницька |
5 |
570 |
17 |
плавання |
100 м в/с |
S8 |
Гриненко Богдан |
Миколаївська |
6 |
59.74 |
18 |
триатлон |
750+20+5 |
РТ4 |
Колпакчи Аліса |
Київська |
6 |
1:18:35 |
19 |
веслування академічне |
четвірка змішана LTAMix2x
|
СХW LTAB3 LTAPD LTAPD LTAPD |
Козлов Володимир Яринка Ірина Жук Максим Янкова ОлександраБілоножко Олександр |
Херсон-Дніп Черкаська Черкаська м.Київ Черкаська |
9 |
3:34.72 |
20 |
легка атлетика |
стрибки у довжину |
Т38 |
Стрижак Інна |
Дніпр-ська |
9 |
4.34 |
21 |
плавання |
100 м брас |
SВ4 |
Шестопал Наталія |
Полтавська |
12 |
2:22.2 |
22 |
стрільба кульова |
Р3-малокаліб. пістолет ,25 м, 60 постр.,зміш |
SH1 |
Ляху Ірина |
Одеська- Дніпр-ська |
22 |
544 |
23 |
легка атлетика |
200 м |
Т35 |
Цвєтов Ігор |
Миколаївська |
25.64 РRпотрапив до фіналу |
|
24 |
легка атлетика |
200 м |
Т12 |
Ботурчук Оксана |
Дніпр-ська |
24.02 потрапила до фіналу |
|
25 |
теніс настільний |
індивідуальні змагання |
6 |
Литовченко Марина |
Харківська |
ігри за вихід у фінал |
1:3 програла |
26 |
теніс настільний |
індивідуальні змагання |
6 |
Ходзинська Антоніна |
Харківська |
ігри за вихід у фінал |
2:3 програла |
27 |
голбол |
ігри у підгрупі D |
В2 |
Україна-Канада |
жінки |
2-3 програли |
|
28 |
волейбол сидячи |
ігри у підгрупі |
Україна-Бразилія |
жінки |
0-3 програли |
На луцькій автостанції будують новий торговий центр (фото)
Скільки потрібно грошей для комфортного життя у Луцьку (відео)
Квартира у Ковелі, будинок на Житомирщині та 1,5 млн зарплата: що в декларації заступника прокурора Волині (відео)
У нацпарку в Луцькому районі «чорні» лісоруби зрізали дуб-патріарх (фото)
Підкинуло і розвернуло: у Луцьку на перехресті зіткнулися легковики (відео)