В Україні з'явилася нова авіакомпанія

Державна авіаслужба України прийняла рішення видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом ТОВ "Анда Ейр".

Про це сказано у відповідному наказі Державіаслужби № 714.

"Департаменту авіаційних перевезень, аеропортів та міжнародного співробітництва (Коршук С.М.) повідомити ТОВ "Анда Ейр" про прийняте рішення про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом", – сказано в тексті наказу.

"Анда Ейр" – це український чартерний авіаперевізник, заснований в 2015 році, власниками компанії є Георгій Аванесов і Сергій Шаменко. Останній також є директором компанії.

У липні Анда Ейр отримала перший для свого парку літак – McDonnell Douglas MD-83, а також планувала отримати Boeing 737-400.

Компанія планує літати в Болгарію, Албанію і Грузію.

Раніше повідомлялося, що Державна авіаційна служба України досягла домовленостей про збільшення кількості пунктів прямого авіасполучення між Україною та країнами ЄС: Чеською Республікою та Литовською Республікою.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
12.09.2016 14:27
Переглядів380
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг