Польща планує поставляти газ в Україну

Польща побудує газовий хаб, завдяки якому стане можливим транспортування газу в Україну і в країни Південної Європи.

Уповноважений уряду Польщі з питань стратегічної енергетичної інфраструктури Петро Наїмський повідомив, що Польща побудує газовий хаб, завдяки якому стане можливим транспортування газу в Україну і в країни Південної Європи, – повідомляє Польське радіо.

Петро Наїмський сказав, що Польща "хоче мати як мінімум три джерела поставок природного газу". Крім російської сировини, зріджений природний газ з терміналу в Свіноуйсьце і блакитне паливо з норвезького шельфу, яке буде надходити в Польщу по газопроводу Baltic Pipe з Данії.

Польський чиновник додав, що у зв'язку із забезпеченням країни додатковими джерелами поставок природного газу, "Польща має намір побудувати газовий вузол".

"Ми плануємо збільшити пропускну здатність польського терміналу LNG, щоб постачати сировину в інші країни нашого регіону", - зазначив він.
Міністр також звернув увагу, що створення хаба "пов'язане з будівництвом польською компанією Gaz-System S.A. декількох газотранспортних з'єднань з Україною, Литвою та іншими державами".

Петро Наїмський зазначив, що завдяки з'єднанню Польща "зможе мати доступ до українських клієнтів, а також постачати Україні блакитне паливо до країн Південної Європи".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
13.10.2016 11:10
Переглядів318
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг