Пояснили, чому ЄС затягує із скасуванням віз для українців

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін пояснив зволікання з наданням безвізового режиму Україні і Грузії внутрішніми процесами в Євросоюзі.

Про це він повідомив 13 жовтня в коментарі журналістам, – передає кореспондент ЛІГА.net.

"Є дискусія всередині Європейського союзу, яка не пов'язана з Україною. Єврокомісія і відповідний комітет Європарламенту підтвердили, що ми виконали всі наші зобов'язання. Зараз між Європейською Комісією, країнами-членами ЄС і Європарламентом ведеться дискусія про те, хто отримає більше повноважень при визначенні того, як реагувати на міграційні ризики", – сказав він.

Клімкін наголосив, що визначення ризиків буде працювати у всіх країнах, в яких вже діє або буде надано безвізовий режим.

"Ми сподіваємося, що в цьому місяці або в наступному цей механізм буде узгоджений і це відкриє шлях для нас і Грузії, щоб отримати безвізовий режим", –підкреслив він.

Відповідаючи на питання про те, чи доведеться громадянам України платити збір при в'їзді до країн ЄС після отримання безвізового режиму, Клімкін повідомив, що Євросоюз працює над системою, яка буде контролювати в'їзд.

"Це не означає, що система буде дозвільною. Це не означатиме, що ви будете отримувати дозвіл на в'їзд. Але маючи не тільки міграційні, а й терористичні ризики, Євросоюз хоче контролювати. В комп'ютері фіксуватиметься інформація про в'їзд... Зараз ніяких дискусій про те, чи буде це платним, немає. Не потрібно передавати ці спекуляції. Я вже чув про 14 євро і про 24 євро. Поки такі дискусії Єврокомісія не веде", – додав він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
13.10.2016 18:41
Переглядів439
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг