Нацбанк збирається заарештовувати рахунки українців

Національний банк готує фінансистів до тотального контролю за грошима населення і підприємств. Робить це без особливої помпи і не дуже афішуючи.

Днями регулятор опублікував на своєму сайті на перший погляд цілком ординарну постанову, яка трохи змінює чинні правила арешту і списань коштів з банківських рахунків: "Про внесення змін у деякі нормативно-правові акти Національного банку України". Документ абсолютно логічний – вносить зміни до касових правил фінансистів у відповідності з останніми законодавчими нововведеннями, прийнятими Верховною Радою, – повідомляє ІА ZIK.

"Законом "Про органи і осіб, що здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів" введена можливість діяльності приватних виконавців. Але для здійснення примусового виконання рішень, передбачених законом, зокрема стягнення коштів з боржників, необхідно внести зміни в нормативно-правові акти Національного банку, що й передбачено проектом цієї постанови", – прокоментував документ генеральний директор "ЕСКА Капітал" Антон Дядюра.

Ще одна структура, якій надається право заарештовувати рахунки – це Нацагентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів. Раніше її не було у банківських інструкціях, а тепер повинна там осісти, і зможе блокувати рахунки корупціонерів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
14.10.2016 13:11
Переглядів663
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-02-2018 22-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг