Українці зможуть вимагати компенсацію за неякісні послуги з електропостачання

Невдовзі українці матимуть право вимагати від постачальників електроенергії компенсації за невчасно або неякісно надані послуги.

"Штрафи" складатимуть від 50 до 400 грн, – повідоляє ТСН.

18 жовтня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на своєму засіданні прийняла "Порядок забезпечення стандартів якості послуг з електропостачання". Саме цим документом і передбачено, що споживачі матимуть право вимагати від енергокомпаній компенсації за неякісні послуги.

Гарантовані стандарти якості послуг з електропостачання наберуть чинності після реєстрації в Міністерстві юстиції.

"Це дуже важливе рішення, яке Комісія прийняла ще до введення в дію закону про регулятора. Зазначу, що через необхідність погодження та державну реєстрацію витрачається додатково щонайменше 2-3 місяці. Приймання закону про регулятора дозволить досягти функціональної незалежності та оперативності для прийняття рішень, спрямованих на даних споживачів", – зазначив голова НКРЕКП Дмитро Вовк.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
19.10.2016 13:55
Переглядів366
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-03-2018 23-03-2018 22-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг