Android-пристрої почали атакувати банківські віруси

Троянці цього сімейства заражають пристрою в основному за допомогою соціальної інженерії.

Експерти відзначають збільшення атак Android-пристроїв українців вірусами-троянцями сімейства Gugi, які здатні передавати зловмисникам банківську інформацію. Про це повідомили в антивірусній лабораторії Zillya, – повідомляє РБК-Україна.

Як відзначають в компанії, троянці цього сімейства заражають пристрою в основному за допомогою соціальної інженерії.

"Найчастіше це спосіб розсилки спам-повідомлень, в яких, використовуючи психологічні прийоми, пропонується перейти за посиланням, відкрити файл або переглянути сайт", – відзначають експерти лабораторії.

Відмінною особливістю цього сімейства вірусів є їх часто безальтернативна вимога передати їм право пріоритетного відображення на пристрої.

Вірус хоче мати можливість показувати свої повідомлення поверх всіх інших програм на телефоні. Крім того, його вимоги можуть входити запит на право відправки sms і здійснення дзвінків. Головною ж метою цих троянців є крадіжка логінів і паролів банківського облікового запису. Для цього оригінальне вікно введення цих даних підміняється на фішінговий, а сам вірус здатний перехоплювати sms, відправлені з сервісного номера вашого банку. Ще однією функцією троянця є поширення спаму за всіма номерами телефонної книги та адресами електронної пошти з зараженими собою ж посиланнями або файлами.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
19.10.2016 20:49
Переглядів419
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг