В Україні змінять кожного третього керівника місцевої прокуратури, – Луценко

Зараз у прокуратурі відбувається конкурс на заміщення більше 600 посад, зокрема міняють кожного третього керівника місцевої прокуратури.

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко, виступаючи в Національній академії прокуратури 22 жовтня, – інформує телеканал "112 Україна".

"Хочу ще раз сказати, що зараз відбувається конкурс на заміщення більше 600 посад в органах прокуратури на всій території. Ми міняємо кожного третього керівника місцевої прокуратури. Також ми міняємо близько 600 посад місцевої прокуратури – низової ланки, базової і найголовнішої", – сказав Луценко.

За його словами, за останній рік підвищилася довіра до держполітики.

"Мене дуже тішить, що на відміну від попередніх конкурсів, які проводилися близько року тому, ми маємо понад 70% кандидатів з-поза системи прокуратури. Це означає, на відміну від попереднього разу, коли було 12%, збільшилась довіра до загальної державної політки, яка полягає в тому, щоб змінити культуру відносин в базовій ланці прокуратури", – зауважив генпрокурор.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
22.10.2016 18:20
Переглядів270
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-03-2018 23-03-2018 22-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг