В Україні різко подешевшали свині

Ціни на живець свиней в Україні рухаються вниз. Так, якщо на початку жовтня ціна коливалася в районі 30 грн/кг, то у другій його половині середня цінова позначка трохи вища 28 грн/кг і тяжіє до зниження.

Про це повідомили в Асоціації свинарів України, – повідомляє agravery.com.

Зокрема, протягом 41-го тижня середня ціна на свиней І-ї категорії складала 28,9 грн/кг, товарне поголів'я на 42-й тиждень вже "розписали" в середньому по 28,3 грн/кг. Проте вже під кінець тижня закупівельники озвучували "робочий діапазон" цін в межах 27-28,5 грн за кілограм "м'ясної" свинини живою вагою, тоді як тварин забійних кондицій другої категорії закуповували по 26 грн/кг.

Прогнози подальшої цінової ситуації неоднозначні. З одного боку, на по-осінньому малоактивний попит тисне і підвищення витрат населення на послуги ЖКГ. Більшість переробників розуміють, що існуючий рівень цін для значної частки свинарів є досить критичним. Такі настрої формують передумову для стабілізації цін на ринку живця.

З іншого боку, подорожчання курятини може викликати більший інтерес споживача до свинини, а карантинні зони через АЧС у декількох областях країни дещо обмежують торгівлю свининою. Це формує певні передумови для підйому закупівельних цін.

Однак, на думку представників м'ясопереробки, позитивне коливання цін не запустить їх висхідний рух, який не варто очікувати раніше другої половини листопада.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
22.10.2016 16:12
Переглядів711
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:40
22.10.2016
Скорпіон
Невже перед написанням статті так важко проаналізувати коливання цін відповідно до коньюктури ринку за 14,15, роки?))) Ціна на сировину коливається весь рік, тенденція росту та спаду присутня, а щодо готової продукці?) Поцікавтесь перед тим як писати ще одну несенітницю) не вводьте людей в оману ще більше...
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг