Порошенко закликає бізнес підвищити зарплати співробітникам

Президент Петро Порошенко закликає бізнес підняти заробітні плати співробітникам у зв'язку зі зниженням ставки єдиного соціального внеску (ЄСВ).

"Я також розраховую, що підприємці і український бізнес та інвестори оцінять наше рішення і зроблять відповідний крок у відповідь, а саме - інвестори підуть на підвищення заробітних плат українських працівників. Тому що це робилося не тільки для того щоб підвищити прибуток українських підприємств, а в першу чергу, щоб, залишаючись конкурентноспроможними у виробництві продукції, збільшити частину заробітної плати", - сказав президент на прес-конференції, за інформацією видання Економічна правда.

Президент зазначив, що в ході недавнього візиту в Тернопільську область він відвідав компанію "СЕ Борднетце-Україна", власники якої пообіцяли підняти зарплату мінімум на 10%.

Порошенко закликав інвесторів послідувати цьому прикладу.

Нагадаємо, закон "Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2016 році" встановлює з 2016 року єдину ставку єдиного соціального внеску (ЄСВ) 22% і скасовує 3,6% ОСВ, утримуваного з зарплати працівників.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
15.01.2016 08:10
Переглядів465
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-01-2018 22-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг