Україна співпрацюватиме з ЄС у підтримці малого і середнього бізнесу

Фото: focus.ua

Уряд прийняв рішення про підписання угоди з Європейським Союзом про участь України у програмі, спрямованої на підтримку малого і середнього бізнесу.

Рішення взяти участь у програмі "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014 - 2020)" уряд прийняв на засіданні 13 січня. Про це повідомляє видання Європейська правда.

COSME – провідна програма ЄС з бюджетом 2,3 мільярди євро, спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва (МСП), що реалізується в рамках стратегії "Європа 2020".

"Приєднання України до програми сприятиме розвитку українського підприємницького середовища і консультативних та аналітичних послуг, пов'язаних із експортно-імпортною діяльністю підприємств, розширенням торговельно-економічних зв'язків, приведенню українського законодавства у сфері малого та середнього підприємництва до європейських стандартів, а також створенню умов для популяризації підприємництва та формування культури бізнесу", – йдеться у повідомленні.

У рамках програми передбачена участь України у таких її складових, як: покращення умов доступу МСП на ринки; покращення регуляторних умов функціонування МСП; формування культури ведення бізнесу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
14.01.2016 11:53
Переглядів297
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-01-2018 17-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг