Повідомили, які е-декларації будуть перевіряти першими

Корчак зазначила, що згідно з законодавством, немає встановленої першочерговості перевірки е-декларацій.

Голова Національного агентства протидії корупції (НАПК) Наталія Корчак відзначає, що робота з перевірки електронних декларацій вже ведеться, в першу, чергу будуть перевіряти несвоєчасно подані е-декларації, – пише "Сегодня".

"Ми вже зараз перевіряємо декларації на предмет подання самої декларації і це буде першою хвилею складання протоколів про адміністративне правопорушення... Роботи дуже багато на перших етапах, але ми почнемо в першу чергу з тих декларацій, які були подані несвоєчасно. Ми маємо право зробити запити відповідним декларантам та встановити термін у 10 днів, коли вони можуть дати пояснення", – сказала глава НАПК в ефірі телеканалу "Інтер" в неділю.

Корчак зазначила, що згідно з законодавством, немає встановленої першочерговості перевірки е-декларацій. "Всі декларації, які були подані в цю хвилю, підлягають обов'язковій повній перевірці, але звичайно, ми будемо перевіряти в першу чергу декларації на предмет їх несвоєчасної подачі. Крім того, при перевірці будуть враховуватися звернення зі ЗМІ та індивідуальні заяви про те, що доходи високопоставленої особи не відповідають даним у декларації".

Вона також висловила надію, що на найближчих засіданнях НАПК буде затверджено порядок перевірки е-декларацій.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
07.11.2016 08:20
Переглядів279
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018 15-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг