Для малого бізнесу "подружили" POS-термінали з касовими апаратами

ПриватБанк спільно з виробником РРО Datecs SystemGroup Україна впровадив в Україні найоптимальніше рішення для малого бізнесу – функціонал спільної роботи касового апарата Datecs МР-01 і платіжного POS-термінала Ingenico.

Зазначені касові апарати, на відміну від фіскальних реєстраторів, використовуються в основному в малому та середньому бізнесі, де на касира лягає безліч різнорідних завдань, а прийняття оплати платіжною карткою вимагає оформлення операції відразу на двох окремих пристроях, - повідомили у прес-службі банку.

Пряма ж інтеграція касового апарата та POS-термінала дозволяє скоротити кількість операцій, прискорити обслуговування покупців. Також інтеграція дозволяє знизити помилки персоналу під час уведення суми для оплати за допомогою платіжної картки та виключити факти шахрайства з боку персоналу.

"Такими зручними інтегрованими рішеннями сьогодні активно користуються всі мережеві супермаркети. Тепер це доступно будь-яким магазинам, – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Роман Негинський. – Інтеграція термінала та касового апарата дозволяє значно спростити роботу касира в торгово-сервісних підприємствах формату "магазин біля дому".

"Торгівля – конкурентний бізнес, успіх у якому залежить у тому числі від рівня та переліку послуг. Досвід наших клієнтів показує, що використання інновацій на робочих місцях касирів допомагає оптимізувати бізнес-процеси, підвищити лояльність клієнтів, збільшити спектр доступних послуг і тим самим підвищити конкурентоспроможність їхнього бізнесу", – говорить Євген Галушин, генеральний директор SystemGroup Україна (http://systemgroup.com.ua/ru).

Касовий апарат Datecs МР-01 розроблений SystemGroup Україна в 2015 р. спеціально для потреб автоматизації малого та середнього бізнесу. Бюджетний Datecs MP-01 підтримує всі функції більш дорогих моделей: дозволяє реєструвати всі типи розрахункових операцій (продаж, повернення, кредит, продаж з подвійним податком та ін.), програмувати до 5 тис. товарів і послуг, передавати звітні дані в ДФС, у т. ч. через мобільний Інтернет (GPRS). Касовий апарат Datecs MP-01 підтримує 10 типів оплат (готівка, картка, бонуси, кредит, їх комбінація тощо). До апарата можна підключати сканер штрихкоду, ваги, грошовий ящик, POS-систему тощо.

Для зручності обслуговування в Datecs МР-01 реалізовано можливість дистанційного адміністрування та програмування, можлива організація мережі касових апаратів і комплексне керування ними.

Власники бізнесу оцінять можливість зняття з касового апарату різних бізнес-звітів: звіти щодо реалізації товарів, за операторами (касирами), за товарними групами та окремими товарами. Ці дані дозволять аналізувати та прогнозувати продаж, планувати логістику та закупівлі, контролювати роботу касирів.

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
14.01.2016 14:35
Переглядів318
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
Вибір редактора

Рейтинг