Закон про квоти на українську музику набув чинності

Закон щодо частки музичних творів державною мовою в програмах телерадіоорганізацій вступив у дію через 4 місці після його затвердження.

Згідно із законом, мовлення кожної телерадіоорганізації має складатися з національного аудіовізуального продукту не менш ніж на 50 %, – пише Укрінформ.

Також телерадіоорганізації при здійсненні радіомовлення повинні забезпечувати частку пісень державною мовою не менше 35 % від загального обсягу пісень поширених протягом доби.

При цьому телерадіоорганізації, в чиєму ефірі музичні твори на мовах Європейського Союзу складають не менше ніж 60 %, мають трохи меншу квоту: 25 % україномовних пісень.

За невиконання цих вимог телерадіоорганізаціям загрожує штраф у розмірі 5 % загальної суми ліцензійного збору.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЩО ДУМАЮТЬ ПРО КВОТИ НА УКРАЇНСЬКІ ПІСНІ ВОЛИНСЬКІ РАДІЙНИКИ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
08.11.2016 08:21
Переглядів706
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:55
09.11.2016
Олена
Не то смішно, не то плакати хочеться. Хоча насправді злість перехоплює подих. Чому я у свої країні вириваю квоти для своєї пісні? Скільки і чому я УКРАЇНКА, повинна почувати себе меншиною на рідній землі, у державі, яка має назву УКРАЇНА?
останні новини
19-02-2018 18-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг