МТС (Vodafone) купує Тримоб Ріната Ахметова, - ЗМІ

Телекомунікаційна компанія МТС Україна (Vodafone) досягла попередньої домовленості про купівлю 3G-оператора ТриМоб в Укртелекому (СКМ Ріната Ахметова).

Угода повинна бути закрита в першій половині року. Про це розповіли два топ-менеджери на телеком-ринку та один представник профільної держструктури, - інформує ЛIГАБiзнесIнформ.

За словами одного зі співрозмовників, сума операції складе 3 млрд грн. "Ця приблизно така сума, про яку йшла мова при переговорах 2011 року", - додав він. У доларах природно сума операції в кілька разів знизилася. Другий співрозмовник підтверджує суму. "Вона буде в межах вартості 3G-ліцензій 2015 року (2,7-3,3 мільярда гривень)", - додає співрозмовник. Ще один співрозмовник дає трохи меншу оцінку угоди - в районі 100 мільйонів доларів.

"Постачальники обладнання за негласною заявці з Москви вже почали оцінку вартості свопу устаткування мереж Тримоб", - додає співрозмовник.

За словами одного з джерел видання, екс-гендиректор МТС Україна Олег Проживальський кілька місяців тому приходив до глави Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації Олександра Животовського та цікавився його думкою про майбутню угоду. За словами співрозмовника, Проживальський говорив про те, що в майбутньому збирається претендувати і на сам Укртелеком.

Сторони угоди поки не дають коментарів. "Статус не помінявся, розглядаємо варіанти, не виключаємо продаж", - повідомив ЛІГА.net директор з корпоративних комунікацій Укртелекому Михайло Шуранов.

У прес-службі МТС Україна відмовилися коментувати угоду, назвавши її чутками.

Керуючий партнер компанії Expert & Consulting Анатолій Фроленко каже, що у разі завершення операції це буде багатоходова комбінація. За його словами, вона почалася тоді, коли в навесні 2015 стало відомо про продаж фіксованого бізнесу МТС компанії СКМ - Vega.

За словами Фроленкова, МТС купує Тримоб, щоб перегнати конкурентів по покриттю мережі 3G і величиною абонентської бази. Станом на 2014 рік, Трімоб обслуговував в межах 800 000 абонентів у всіх областях країни. У МТС на кінець 2015 року покриття 3G-мережею 19 обласних центрів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
14.01.2016 19:32
Переглядів427
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-01-2018 22-01-2018 21-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг