Український цукор вийде на китайський ринок

Національна асоціація цукровиків України візьме участь в торговельній місії до Китайської Народної Республіки, яка пройде 16 – 18 листопада в рамках однієї з найбільших продовольчих виставок Азійського регіону ANUFOOD China 2016.

Про це йдеться на сайті Національної асоціації цукровиків України.

Азійські ринки є доволі перспективними для вітчизняних виробників, зокрема Китай, що є найбільшим імпортером цукру в світі: "За прогнозами, в 2016/17 внутрішнє споживання цукру в Китаї складе понад 15,4 млн тонн при його виробництві на рівні 9,2 млн тонн. Тобто дефіцит, який буде покритий за рахунок імпорту, становитиме 6,2 млн тонн. Незважаючи на продаж цукру із державних запасів, Китай є і залишатиметься найбільшим покупцем цукру в світі, тому ми маємо всі шанси заповнити цю перспективну нішу", – зазначає керівник аналітичного відділу "Укрцукор" Руслана Бутило.

Потреба пошуку нових ринків збуту стоїть дуже гостро, оскільки виробництву цукру в поточному сезоні зросте – близько 2 млн тонн, в той час як потреби внутрішнього ринку оцінюються в 1,5 млн тонн плюс перехідні залишки на кінець маркетингового року на рівні 330 тис. тонн.

Читайте також: ВОЛИНЬ: ЦУКРОВІ ПЕРСПЕКТИВИ

Український цукор є досить конкурентним: "Торговельна місія в Китаї відкриває широкі перспективи для збуту українського цукру, особливо за теперішньої ринкової кон'юнктури. Через неврожай цукрової тростини в основних регіонах виробництва, український білий цукор користується великим попитом. Саме на це й робимо ставку, їдучи на виставку", – коментує голова Ради з питань експорту продовольства (UFEB) Богдан Шаповал.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
11.11.2016 21:41
Переглядів399
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-01-2018 19-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг