Mail.ru припиняє постачати трафік в Україну

Mail.ru повідомив українським точкам обміну трафіком, що їм стало дорого забезпечувати пряме з'єднання.

Російський інтернет-гігант Mail.ru припиняє доставляти трафік в точки обміну трафіком в Україні. Про це ЛІГА.net стало відомо відразу від декількох гравців ринку.

Як повідомив редакції директор з розвитку української точки з обміну трафіком UA-IX (УкрМото) Михайло Половинка, Mail.ru надіслала їм повідомлення, згідно з яким група компаній припиняє доставку трафіку в Україні з 20 грудня.

"За їх словами, транспорт в Україну їм виходить дорого", – уточнив Половинка причину відключення від UA-IX.

Аналогічний лист прийшло і в точку обміну Giganet.UA, яка попередила інших учасників обміну трафіком про вихід Mail.ru: "Шановні учасники Giganet.UA! На прохання компанії Mail.ru сповіщаємо Вас, що компанія Mail.ru перестає приносити свій трафік в Україну . Відповідно, з 20.12.2016 їх анонсів не буде в Giganet.UA. Прохання спланувати міграцію свого трафіку ".

За приблизними підрахунками Половинки, відключення від українських точок обміну трафіком допоможе Mail.ru економити на доставці трафіку приблизно 50 000 євро на місяць. При цьому альтернативні сполуки з Mail.ru, за яке група нічого не платить, збережуться.

Ще один співрозмовник редакції не виключає політичних причин: "Mail.ru могли просто сказати: геть із точок України". Щоб не чекати такого повороту, холдинг міг самостійно прийняти рішення, пояснивши його необхідністю економії на трафіку.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
22.11.2016 14:27
Переглядів599
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-02-2018 19-02-2018 18-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг