Кабінет Міністрів ухвалив концепцію реформи системи охорони здоров'я

Кабінет Міністрів України затвердив концепцію реформи системи охорони здоров'я.

Відповідне рішення було ухвалено сьогодні в ході засідання уряду, – передає РБК-Україна.

"Рішення прийнято", – зазначив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

В концепцію реформи системи охорони здоров'я входить пакет з 10 нормативних актів. У Міністерстві охорони здоров'я стверджують, що вивчили міжнародний досвід і вибрали найбільш підходящу модель для України.

Одним з найважливіших серед прийнятих у рамках реформи охорони здоров'я документів є Концепція реформи фінансування охорони здоров'я.

"Для впровадження в Україні пропонується модель державного солідарного медичного страхування, яке враховує кращі сучасні практики та досвід трансформації системи охорони здоров'я у світі, зокрема в Центральній та Східній Європі", – сказано в документі.

Глава комітету Верховної Ради з охорони здоров'я Ольга Богомолець зазначила, що для реформування системи охорони здоров'я, необхідно впровадження європейських стандартів лікування, без яких не можливий подальший розрахунок вартості медичної послуги, проведення індивідуального ліцензування лікарів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
30.11.2016 18:02
Переглядів490
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-02-2018 17-02-2018 16-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг