На Волині показали, як сміття з міста потрапляє на полігон

Грибовицька трагедія на сміттєзвалищі змусила, як простих людей, так і вищі чини влади задуматись над тим, що територія України просто завалена сміттям.

Загальна площа усіх сміттєзвалищ нашої країни дорівнює площі такої держави, як Данія або це суцільне сміттєзвалище на Волинську і Рівненську області. Пише Район.Ковель

Ковельське сміттєзвалище нині займає територію понад п'ять гектарів і перебуває на балансі комунального підприємства "Добробут". Його офіційно відкрили у 1999 році на ділянці площею в один гектар.

У 2011 році полігон був заповнений сміттям на 100 відсотків і довелось збільшувати площу захоронення сміття. На початок 2016 року кількість прийнятих побутових відходів вже становила 332,0 тисячі тонн, або 1443,4 тисячі метрів кубічних. В березні міське управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства стверджувало, що Ковельське сміттєзвалище у такому стані ще може пропрацювати не більше півтора року й прийняти 185,4 тисячі кубічних метрів сміття.

Зрештою, довелось серйозно задуматись над будівництвом сміттєпереробного заводу і навіть, залучили голандського інвестора для дегазації полігону (через спеціальні установки примусово уловлюватимуть небезпечний, надзвичайно шкідливий біогаз, який там роками накопичується, його перероблятимуть, очищатимуть, а взамін отримуватимуть електричну і теплову енергію, котру реалізовуватимуть).

Збір сміття на Сільмаші

За словами заступника міського голови Андрія Товстиги, фірма ТОВ "ОЗОН БІОГАЗ КОВЕЛЬ ІНВЕСТМЕНТ", яка зареєстрована в Ковелі, сплачуватиме до міського бюджету чималу суму податку та виділятиме щоквартально 140 тисяч гривень на реалізацію заходів із покращення екологічної ситуації в місті.

на полігоні

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.12.2016 17:47
Переглядів801
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг