Обрали депутатів у трьох об'єднаних громадах на Волині (оновлено)

У трьох об'єднаних територіальних громадах відбулися вибори голови та депутатів.

18 грудня на Волині голову та депутатів обирали у Дубівській (Ковельський район), Заболоттівський (Ратнівський район) та Павлівській (Іваничівський район) об'єднаних територіальних громадах.

Згідно із даними паралельного підрахунку голосів, який здійснює Волинська обласна регіональна парторганізація політичної партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП", депутатами у Павлівській об'єднаній територіальній громаді стали:

Туруцький Василь Васильович (Самовисуванець) – 34 голоси (25,95 %);

  1. Іщук Анатолій Євгенійович (УКРОП) – 54 голоси (36,99 %);
  2. Лапінський Володимир Степанович ("Свобода") – 45 голосів (32,61 %);
  3. Причина Василь Васильович (УКРОП) – 63 голоси (52,50 %);
  4. Хамула Олександр Васильович ("Розумна сила") – 55 голосів (32,54%);
  5. Когут Ольга Юріївна ("Розумна сила") – 56 голосів (38,89%);
  6. Хом'як Олег Ярославович (Аграрна партія) – 48 голосів (33, 80 %);
  7. Живчин Василь Лук'янович ("Батьківщина") – 61 голос (36,97 %);
  8. Смаль Софія Ігорівна (УКРОП) – 74 голоси (54,41 %);
  9. Дорошук Володимир Вікторович (УКРОП) – 67 голосів (44,67 %);
  10. Недбайло Назарій Сергійович (УКРОП) – 67 голосів (51,94 %);
  11. Швець Валентин Миколайович (УКРОП) – 50 голосів (29,76%);
  12. Парадуха Борис Миколайович (самовисуванець) – 47 голосів (26,86 %);
  13. Новак Ольга Володимирівна ("Свобода") – 29 голосів (61,70 %);
  14. Косик Людмила Іванівна ("Солідарність") – 49 голосів (44,14 %);
  15. Дорощук Микола Володимирович ("Солідарність") – 49 голосів (42,61 %);
  16. Юсковець Микола Ігорович (самовисуванець) – 56 голосів (55,45 %);
  17. Мороз Михайло Степанович ("Свобода") – 44 голоси (26,19 %);
  18. Ярощук Віталій Олексійович ("Батьківщина") – 49 голосів (41,53 %);
  19. Цюприк Олександр Степанович (самовисуванець) – 89 голосів (75,42 %);
  20. Шпак Віталій Петрович (самовисуванець) – 61 голос (71,76 %);
  21. Шлапак Володимир Дмитрович (УКРОП) – 73 голоси (61,34 %).

Депутатами у Дубівській об'єднаній територіальній громаді стали:

  1. Столярчук Олександр Олександрович (УКРОП) – 29 голосів (33,33 %);
  2. Трофімук Олександр Васильович (УКРОП) – 49 голосів (52,69 %);
  3. Бакай Юрій Григорович (УКРОП) – 41 голос (33,61%);
  4. Гущук Віталій Володимирович (самовисуванець) – 96 голосів (77,42%);
  5. Швець Світлана Вікторівна (самовисуванець) – 66 голосів (60 %);
  6. Карпюк Світлана Семенівна (самовисуванець) – 85 голосів (61,15 %);
  7. Кулеша Ірина Вікторівна (самовисуванець) – 65 голосів (65 %);
  8. Майданюк Андрій Валеріанович (самовисуванець) – 89 голосів (83,96 %);
  9. Самчук Віктор Леонтійович (УКРОП) – 59 голосів (52,68 %);
  10. Сагаль Софія Анатоліївна (УКРОП) – 52 голоси (47,71 %);
  11. Копанчук Ольга Павлівна (самовисуванець) – 107 голосів (80,45 %);
  12. Тищук Юрій Павлович (УКРОП) – 62 голоси (52,99 %);
  13. Мельник Юрій Миколайович ("Свобода") – 96 голосів (82,76 %);
  14. Ординець Ольга Вячеславівна (самовисуванець) – 61 голос (46,56 %);
  15. Балецький Олександр Степанович (самовисуванець) – 44 голоси (44 %);
  16. Балецька Олена Анатоліївна (БПП "Солідарність") – 54 голоси (49,09 %);
  17. Олексюк Наталія Іванівна (самовисуванець) – 59 голосів (47,58 %);
  18. Титюк Василь Степанович (Радикальна партія) – 36 голосів (28,35 %);
  19. Миронюк Олександр Петрович (УКРОП) – 50 голосів (37,31%);
  20. Ліфанчук Роман Миколайович (Радикальна партія) – 45 голосів (32,85 %);
  21. Скулинець Людмила Сергіївна (самовисуванець) – 55 голосів (56,12 %);
  22. Шемчук Світлана Пилипівна (самовисуванець) – 72 голоси (54,14 %).

Депутатами у Заболоттівській об'єднаній територіальній громаді стали:

  1. Шопук Наталія Миколаївна (самовисуванець) – 102 голоси (54,84 %);
  2. Симонович Вячеслав Федорович (самовисуванець) – 87 голосів (45,55 %);
  3. Головій Святослав Іванович (самовисуванець) – 95 голоси (55,56 %);
  4. Березюк Анатолій Васильович (самовисуванець) – 92 голоси (46 %);
  5. Шевчук Тетяна Наумівна (самовисуванець) – 110 голосів (54,46 %);
  6. 6. Тарасюк Олександр Володимирович (УКРОП) – 77 голосів (37,75 %);
  7. Свіржевська Ніна Георгіївна (самовисуванець) – 49 голосів (37,40 %);
  8. Ленартович Микола Іваннович (самовисуванець) – 76 голосів (48,72 %);
  9. Бадзюка Валерій Васильович (самовисуванець) – 52 голоси (28,26 %);
  10. Шевчук Оксана Петрівна (УКРОП) – 92 голоси (48,68 %);
  11. Головій Ольга Яківна (самовисуванець) – 70 голосів (44,03 %);
  12. Козка Микола Петрович (самовисуванець) – 78 голосів (49,06 %);
  13. Мазурик Микола Сергійович (самовисуванець) – 88 голосів (40,93 %);
  14. Свіржевський Валерій Володимирович (самовисуванець) – 91 голос (65 %);
  15. Безносюк Валентина Сергіїївна (самовисуванець) – 64 голоси (31,84 %);
  16. Луцик Людмила Володимирівна ("Батьківщина") – 102 голоси (54,55 %);
  17. Ковальчук Олександр Степанович (самовисуванець) – 89 голосів (31,56 %);
  18. Мельничук Василь Михайлович ("Батьківщина") – 109 голосів (44,49 %);
  19. Касянчук Валентин Вікторович (самовисуванець) – 132 голоси (65,35 %);
  20. Корецький Михайло Кирилович ("Батьківщина") –100 голосів (44,25 %);
  21. Головій Іван Васильович (самовисуванець) – 65 голосів (40,37 %);
  22. Мороз Олег Васильович (УКРОП) – 84 голоси (53,50 %);
  23. Хомич Віталій Іванович (УКРОП) – 74 голоси (42,53 %);
  24. Романюк Микола Миколайович (УКРОП) – 131 голос (70,43 %);
  25. Пашкевич Анатолій Віталійович (УКРОП) – 137 голосів (66,83 %);
  26. Лішуга Людмила Дмитрівна Самовисуванець – 92 голоси (50 %).

ЧИТАТИ ТАКОЖ: НА ВОЛИНІ ОБРАЛИ ГОЛІВ ТРЬОХ ОБ'ЄДНАНИХ ГРОМАД

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.12.2016 15:11
Переглядів763
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-02-2018 21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг