Працівники "Волиньгазу" виявили більше 5 тисяч порушень

Фахівці "Волиньгазу" упродовж 2016 року обслужили близько 95 тисяч помешкань волинян, під час яких виявили більше 5 тисяч порушень.

Також працівники "Волиньгазу" через порушення, які становили загрозу для життя та здоров'я мешканців, відключили 658 газових приладів, – повідомляє прес-служба ПАТ "Волиньгаз".

Фахівці "Волиньгазу" щоденно проводять планове технічне обслуговування у помешканнях волинян, обстежуючи на щільність внутрішньобудинкові газопроводи, перевіряють технічний стан газових приладів та апаратів, за необхідності ліквідовують виявлені витоки газу, відрегульовують та налагоджують роботу газових приладів, що допомагає ефективніше та ощадливіше використовувати блакитне паливо.

Як свідчить статистика, найбільше трагедій трапляються з вини самих споживачів, які не дотримуються елементарних правил безпечної експлуатації газових приладів і вдаються до самостійного ремонту газового обладнання, встановлення або заміни газових приладів. Зокрема, з початку року працівники "Волиньгазу" виявили більше 5 тисяч порушень з яких понад 2 тисячі було ліквідовано, 2,5 тисяч абонентів отримали приписи і 658 приладів газовики були змушені були відключити від газопостачання.

Технічний директор ПАТ "Волиньгаз" Сергій Галянт зазначив, що часто, бажаючи заощадити, споживачі намагаються проводити самочинну газифікацію, заміну та ремонт газового обладнання, проводять перепланування приміщень, де встановлені газові прилади без погодження з газовою компанією.

"Насправді це – перший крок до нещасного випадку. Довіряти ремонт і установку газових приладів треба працівникам газової компанії чи фахівцям, які мають відповідні дозволи на такі роботи", – зауважив він.

Часто споживачі нехтують перевіркою тяги та не утримують в належному стані димові та вентиляційні канали. Від їх правильної роботи залежить здоров`я та життя людей. Відповідальність за їх безпечну експлуатацію та техобслуговування у житлових будинках покладається на балансоутримувачів, в ОСББ – на голову, у приватних будинках – на власників (чи орендарів). Власник чи балансоутримувач повинен своєчасно викликати для чистки димо- та вентканалів спеціалізовану організацію. Результати перевірки ДВК оформляються відповідним актом.

Після проведення перевірки, відповідний акт повинен бути переданий до газорозподільної компанії. Якщо акт перевірки не наданий до ПАТ "Волиньгаз" у встановлений термін або має негативний висновок, спеціалісти будуть змушені відключити споживача від газопостачання, оскільки несправність ДВК загрожує виникненнямаварійної ситуації та отруєнням мешканців.

З причини відсутності тяги в димоході з початку 2016 року відключено газопостачання 14 споживачам. Як свідчить статистика, найбільшу кількість отруєнь чадним газом спричиняє саме відсутність тяги. Цьогоріч лише 52% споживачів подбали про свою безпеку та надали до "Волиньгазу" відповідні акти.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.12.2016 12:49
Переглядів1056
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:44
20.12.2016
Гандзя
А скільки ще не виявили)))
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг