15 спроб за годину: активність волинян у голосуванні без паспортів

На одній з дільничних комісій під час виборів до ОТГ у Волинській області спостерігачі зафіксували 15 спроб виборців проголосувати без паспортів трохи більше ніж за годину.

Про це розповів представник Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області Олег Макоїд на прес-конференції 20 грудня.

Як він зауважив, під час виборів до Прилісненської об'єднаної територіальної громади 11 грудня на декількох дільницях зафіксували присутність людей без паспортів, які мали намір віддати свій голос.

Окремо спостерігач виділив ДВК в селі Галузія.

"Ми прибули туди о 14 годині. Там знаходилися 1,5 години. За цей час туди прийшло більше 15 виборців, які мали бажання проголосувати без паспортів", – розповідає представник Громадянської мережі.

Більше того, додає він, комісія висловлювала готовність надавати можливість проголосувати цим виборцям. Спостерігачі, мовляв, також жодним чином не реагували на цю ситуацію.

"З метою профілактики порушень довелося оголосили кримінальну статтю, частину і яка відповідальність наступає за видачу бюлетеня без паспорта. Тоді до членів комісії дійшло і вони почали працювати як належить", – каже Олег Макоїд.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.12.2016 16:34
Переглядів971
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018 20-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг