Волинські бізнесмени сплатили майже 500 мільйонів гривень податку

Понад 470,6 мільйона гривень податку на прибуток сплатили представники підприємництва Волині до бюджету.

Сума сплаченого за підсумками 11 місяців 2016 року податку на прибуток в області перевищує минулорічні показники на 52,9 відсотка, – повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

"Таке суттєве зростання сплати цього податкового платежу свідчить не лише про певні сигнали щодо покращення соціально-економічної ситуації в країні загалом, а й стало прямим наслідком заходів ДФС в напрямку ліквідації схем так званої оптимізації сплати податкових платежів, що застосовують окремі платники в своїй діяльності", – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як запевнила керівник волинських фіскалів, офіційно задекларована прибуткова діяльність великого волинського бізнесу додала обласному бюджету 20,9 мільйона гривень податку на прибуток.

"Великі платники, котрі з початку 2016 року перейшли на обслуговування до Луцького управління Львівської СДПІ, отримали якісний податковий супровід кваліфікованих працівників. Діалог на засадах партнерства з великим бізнесом та сумлінними платниками загалом своїм наслідком має адекватну реальним прибуткам та результатам господарювання сплату податків до бюджетів всіх рівнів", – запевнила Світлана Савчук.

Нагадаємо, що показники сплати податків на Волині протягом І-ІІІ кварталів 2016 року перевищили фактичний збір за весь 2015 рік. За підсумками 2016 року волинські фіскали планують мобілізувати до бюджетів всіх рівнів 4,4 мільярда гривень податкових платежів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
22.12.2016 10:03
Переглядів278
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг