Гунчик не бачить проблем для будівництва сміттєпереробного заводу

Питання сміттєпереробного підприємства або заводу в Ковелі є нагальною проблемою області.

Про це у інтерв′ю розповів голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, – повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністраці.

Ще в 2016 році буде підписано розпорядження про створення робочої групи.

"Зараз завершується доопрацювання цього питання: буде визначено основні засади даного проекту, план дій, визначено відповідальних осіб, і ми дуже інтенсивно приступаємо до початку запуску проекту в сімнадцятому році. Є розуміння приватних інвесторів, є розуміння сьогодні держави", – зазначив Володимир Гунчик.

Проект можна зреалізувати через частину коштів фонду регіонального розвитку. Фахівці провели опрацювання питання по споріднених проектах, які реалізуються на теренах Європи – це Польща, Німеччина.

"Не бачу ніяких проблем для того, щоби проект запустити, але потрібна консолідація зусиль органів місцевого самоврядування. Тому що сам по собі сміттєпереробний завод – це тільки один із об'єкт інфраструктури, яку необхідно створити. Повинні бути створені пункти збору сміття, повинна бути відпрацьована система взаємодії між органами місцевого самоврядування і адміністрації сміттєпереробного підприємства, повинно бути відпрацьовано питання державних гарантій тощо", – розповів голова Волинської ОДА.

Зі слів Володимира Гунчика, на 2017-2018 роки це буде один із найбільших проектів, який ініціює місцева влада.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
27.12.2016 17:53
Переглядів1063
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:26
27.12.2016
Гандзя
та які там проблеми? просто грошей нема
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг