На Волині затвердили нову процедуру геологічної розвідки бурштину

Через зміни у процедурі отримання дозволу на геологорозвідку низку питань щодо надання надр у користування вирішили не розглядати члени екологічної комісії облради.

Як повідомив під час засідання постійної комісії облради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів 20 січня голова комісії Василь Столяр, у грудні вийшла нова постанова Кабміну щодо надання надр у користування та проведення геологорозвідки, - повідомляє ІА "Волинські Новини".

Постанова змінила процедуру надання права на геологорозвідку – якщо раніше це право погоджувала облрада, то відтепер суб'єкти підприємницької діяльності повинні звертатися у відповідні міністерства та відомства.

Член комісії Володимир Гунчик зазначив, що досі суб'єкти підприємницької діяльності зверталися з документами на геологорозвідку в облраду, а нині повинні звертатися до державних органів управління і звідти з підписом посадовців погодження повинно надійти в обласну раду. Він наголосив, що, якби питання розглянули зараз, то була б порушена процедура, а міністерства і відомства "відфутболили" б підприємців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКИЙ БУРШТИН МОЖЕ ОПИНИТИСЯ В РУКАХ СУМНІВНИХ ФІРМ, - ДЕПУТАТ ВОЛИНЬРАДИ

До слова, під час засідання комісії планували розглянути дев'ять звернень суб'єктів господарювання щодо погодження надання надр у користування з метою геологічного вивчення на предмет бурштиноносності, в тому числі дослідно-промислової розробки ділянок надр, розташованих на території області. Йдеться про звернення ПП "ТПП", ТОВ "Волинь Амбер ЛТД", ТОВ "Перша Волинська старательська артіль", ТзОВ "Квінтес Ком", ТзОВ "Онікс Сервіс Груп", ТзОВ "Волинь-Амбер", ТзОВ "Дзінтарс" та ТзОВ "РЕКВОЛ".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.01.2016 13:11
Переглядів481
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг