Волинських підприємців вчили, як заощадити на альтернативних енергоджерелах

Волинян навчали заощаджувати кошти для власних потреб у побуті та бізнесі, використовуючи альтернативні джерела енергії на енергетичному форумі "Сонце не виставляє нам рахунки, або енергія нізвідки", який відбувся в Ковелі.

Перед ковельчанами виступили голова ГО "Фундація розвитку громад" Роман Михальчук, представник цієї організації Олександр Корчук та керівник напрямку проектування та продажу сонячних електростанцій для приватних домогосподарств у ТОВ "Рентехно", кандидат економічних наук Євген Бабак. Про це пише видання Kovel.com.ua.

"Різкий ріст курсу долара, стрімке зростання тарифів на житлово-комунальні послуги, конфлікт з Росією, загострена політична ситуація в Україні дають величезний привід для паніки більшості українців. Проте, навіть кризову ситуацію можна та варто повернути на свою користь", – впевнені організатори форуму.

Говорили про те, яким чином можна заощадити кошти на економії енергії та як впровадити сучасні проекти із відновлювальних джерел теплової та електричної енергії (адже, за нинішніми тарифами стаття витрат зростає у рази), як правильно розрахувати та підібрати обладнання для кожного окремого випадку споживання енергоресурсів, устаткування яких виробників можливо придбати сьогодні в Україні, як отримати "зелений тариф", заробляти реальні кошти від сонця та ввести в експлуатацію власну дахову чи наземну електростанцію для "зеленого тарифу".

Як заявили організатори, їхній захід є благодійний, тому всі виручені кошти будуть спрямовані на лікування дітей-інвалідів та подарунки для дітей-сиріт.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.01.2016 17:23
Переглядів480
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг