На Волині зібрали понад 4 мільярди податків

У 2016 році волинські платники податків спрямували 4 мільярди 466 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів всіх рівнів. Ця сума на 43,7 % перевищує річні податкові надходження 2015-го.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

"Таке зростання сплати податків – результат системної та ефективної роботи територіальних органів ДФС в області у напрямку мобілізації податкових платежів до бюджетів всіх рівнів. Насамперед, ми зосередили увагу на якості адміністрування податків, ліквідації потенційних ризиків та схем мінімізації, а також спільно з представниками всіх гілок влади вживали весь комплекс заходів задля детінізації економіки", – наголошує начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як запевнила керівник волинських фіскалів, акцент на надання послуг належної якості, зокрема шляхом запровадження електронних сервісів, – серед пріоритетів органів ДФС у 2017 році.

"Соціально відповідальний бізнес повинен отримувати від держави послуги найвищої якості, оскільки саме завдяки таким платникам податків держава має кошти для виконання соціально-економічних програм, а територіальні громади – фінансування місцевих проектів", – підсумувала Світлана Савчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
06.01.2017 08:51
Переглядів551
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг