У Волинській ОДА будуть вимірювати температуру батарей

У приміщенні Волинської облдержадміністрації температура не більше 10 градусів.

Про це стало відомо сьогодні, 10 січня, під час оперативної наради, – повідомляє Волинський інформаційний портал.

"За логікою речей цієї наради сьогодні не повинно було бути. Бо працювати в таких умовах небезпечно", – заявив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик на початку наради.

Він розповів, що звернеться з листом до голови обласної ради Ігоря Палиці, оскільки облрада – балансоутримувач приміщення, із проханням дати оцінку роботі керівництву КП "Управління будинком обласної ради".

У приміщеннях ОДА – температура не більше 10 градусів.

"Я не розумію такої безвідповідальності в роботі комунального закладу. Коли критикують облдержадміністрацію, знаходять соломинку в очах, а коли робота своїх комунальних підприємств, то поліно в оці ніхто не бачить", – заявив очільник області.

Гунчик обурився, що гроші, які облдержадміністрація сплачує за "комуналку", не відповідають умовам, в яких працюють люди.

"Я до певного рівня терпів, але ж не можна так знущатися! Зайдіть у кабінет голови облдержадміністрації: 0 цілих 0 десятих температура батарей. Через два дні половина людей буде на лікарняному", – підкреслив голова ОДА.

Він доручив управлінню ЖКГ провести перевірку всіх приміщень, вимірявши температуру батарей. Документи за результатами перевірки додадуть до листа Палиці.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
10.01.2017 10:03
Переглядів754
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:36
10.01.2017
Андрій Лучик
Як Гунчик може керувати областю, якщо не може повпливати на те, щоб його працівники працювали в нормальних умовах?
16:00
10.01.2017
Волиняночка
"За логікою речей цієї наради сьогодні не повинно було бути. Бо працювати в таких умовах небезпечно", – заявив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик. А в Луцьку по вул. Агрономічна,2 вже 17років нема опалення! А як жити у таких умовах,безпечно?(питання до Володимира Гунчика та Ігоря Палиці)
11:40
10.01.2017
українка
Ще б по квартирах пройшлися, повимірювали
11:33
10.01.2017
Свідомий
Біднесенькі чиновники, мерзнуть там)
останні новини
22-04-2018 21-04-2018 20-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг