Місцеві бюджети Волині отримали торік понад 2 мільярди гривень податків

Надходження місцевих бюджетів Волині за підсумками 2016 року становили 2 мільярди 423 мільйони гривень податків і зборів, які адмініструють органи ДФС.

Це на 47,4 відсотки більше надходжень 2015 року, – інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

"Тобто місцеві громади Волині у 2016 році отримали майже в півтора разу більше податкових надходжень. Можна впевнено констатувати, що такий результат став можливим завдяки впорядкуванню відносин між працедавцями та найманими працівниками, громадами і орендарями земель та суттєвому покращенню обліку органами місцевого самоврядування потенційних джерел надходжень в бюджет", – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як підкреслила керівник волинських фіскалів, саме 2016 рік продемонстрував вагомий фінансовий результат співпраці фахівців ДФС та представників усіх гілок влади у напрямку залучення додаткових коштів в місцеві бюджети.

"Зусилля керівників виконавчої влади області, фіскалів тапредставників місцевого самоврядування в напрямку детінізації економіки, зокрема ринку праці, логічним підсумком мають 779,1 мільйона гривень додаткових надходжень в місцеві бюджети", – підкреслила Світлана Савчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
10.01.2017 11:15
Переглядів362
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-03-2018 18-03-2018 17-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг