На Волині нагородили найкращих легкоатлетів (фото)

У Луцьку вперше визначили та нагородили найкращих легкоатлетів Волині.

Подія, яка отримала назву "Кришталева доріжка 2016", відбулася у вівторок, 10 січня.

Традиційно першим взяв слово для привітання організатор заходу, президент Федерації легкої атлетики Волинської області, перший віце-президент Федерації легкої атлетики України Володимир Рудюк.

Володимир Рудюк першим привітав усіх присутніх

Відразу після нього на сцену вийшов почесний гість – перший заступник Міністра молоді та спорту України, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул. Він відразу ж підкреслив, що мав дуже багато причин, аби не приїхати, проте зрозумів, що повинен бути на цьому нагородженні, оскільки саме Волинська область змогла зробити неймовірний прорив у розвитку легкої атлетики. Доповнючи слова Ігоря Гоцула про "прорив", зауважу, що подібне нагородження вперше відбувається на обласному рівні.

"Вся наша легкоатлетична родина оцінила роботу, яку виконав Володимир Петрович (Володимир Рудюк, – К.). Саме тому він став першим віце-президентом національної федерації. Я дякую вам усім, всі ці досягнення реальні, кожен з вас зробив свій внесок. Ви всі впряглися і тягнули цього воза. Згідно з традиціями, вважається, що 10 січня вся родина збирається разом. Символічно, що сьогодні тут ми – велика легкоатлетична сім'я", – сказав чоловік.

Згодом слова вітання від президента ФЛАВО підхопив заступник Міністра молоді та спорту Ігор Гоцул

Після цих слів мікрофон знову перехопив Володимир Рудюк та розпочав церемонію нагородження, відзначивши двох тренерів, які підготували спортсменів до участі в Олімпійських іграх. Мова про Миколу Калитку та Романа Черкашина.

За нагородженням свого тренера спостерігала вихованиця Романа Черкашина - Ірина Климець

Потім президент ФЛАВО відзначив мера Нововолинська Віктора Сапожнікова, який також піклується про розвиток легкої атлетики у своєму місті. Щоправда, нагороду забрав його заступник, паралельно відзначивши медаллю від міського голови Володимира Рудюка.

Володимир Рудюк як роздавав, так і отримував нагороди цього вечора

Отримавши свій "орден", Володимир Петрович запросив на сцену почесних тренерів: Володимира Сахарука, Михайла Мороза, Вячеслава Киричука та свого першого наставника Ігоря Орлова.

Видатні волинські тренери були відзначені одними з перших

Відзначивши тренерів, віце-президент покинув сцену, звільнивши місце для видатного українського спортсмена Івана Гешко, який назвав переможця у номінації "Юнаки", точніше переможницю – Дарину Касян.

Дарині Касян пощастило отримати нагороду з рук видатного Івана Гешко.

Найкращого "юніора" нагородила "ходунка" Валентина Мирончук. Ним став Віктор Шумік.

Кращого з кращих серед "молоді" оголосив видатний волинський тренер Михайло Мороз. "Кришталеву доріжку" в цій номінації отримав майстер спорту міжнародного класу Данило Даниленко.

Данило Даниленко був нагороджений тренером та викладачем Михайлом Морозом

Завітав до легкоатлетів, відомий луцький бігун - заступник Луцького міського голови Юрій Моклиця

"ВІдкриттям року" став спринтер Ерік Костриця. Свою нагороду він отримав з рук учасниці Олімпіади в Ріо-Де-Жанейро Ірини Климець.

Ірина Климець презентувала спортсмена, який став відкриттям року...

...цю нагороду отримав Ерік Костриця

Одну з найпочесніших номінацій "Найкращий тренер" виграв Володимир Яловик, тренер зі спортивної ходьби. Командою року оголосили Любешівську ДЮСШ.

Володимира Яловика назвали найкращим тренером року...

...Валентина Борисюк забрала "Кришталеву доріжку" для Любешівської ДЮСШ, яка стала командою року

Ну а найкращими легкоатлетами Волині 2016 року стали спортивні ходуни: Іван Банзерук та Надія Боровська.

Іван Банзерук - найкращий легкоатлет року на Волині...

...Надія Боровська - найкраща легкоатлетка року

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
11.01.2017 12:00
Переглядів3554
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:04
11.01.2017
Роланд
Молодці)
останні новини
24-05-2018 23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг