У Волиньраді сказали, чому Гунчику холодно

Працівники комунальної служби пояснили, чому в приміщення облдежрадміністрації температура не більше 10 градусів.

Нарікання голови облдержадміністрації на безвідповідальність в роботі комунальної установи "Управління будинком Волинської обласної ради" при забезпеченні адмінбудинку обласної ради теплом – безпідставні. Про це заявив в.о. начальника комунальної установи Віктор Талашко в доповідній записці для голови обласної ради Ігоря Палиці, – повідомляє прес-служба Волинської обласної ради.

"Працівники комунальної установи разом із інженерними службами ДКП "Луцьктепло" почали займатися вирішенням цього питання ще у минулому році. Але в звꞌязку з тим, що в деяких будинках, які межують поряд з приміщенням обласної ради, були встановлені індивідуальні теплові пункти, гідравліка системи опалення з котельні, що розташована на вул. Задворецькій, 21, до адмінбудинку змінилася. У результаті зник перепад тиску між подачею та зворотньою лінією, який тепер становить 0,46 МПа (при потребі 0,56 МПа на подачі). Своєю чергою, це призвело до розбалансування системи опалення в адмінбудинку та її зупинки. Тому виник різкий перепад температур між подачею (+62,9 С) та зворотньою лінією (+ 25,5 С)", йдеться в доповідній записці

Зі слів, Талашка, зараз вживають всі можливі заходи щодо технічного вирішення цього питання. Над цим, крім працівників комунальної установи "Управління будинком Волинської обласної ради", працюють технічні служби ДКП "Луцьктепло".

Нагадаємо: спершу про те, що в приміщення "холодно, як в холодильнику", повідомляла начальник відділу інформаційної політики Світлана Головачук. Згодом питання підняли на оперативній нараді голови ОДА. Зокрема Володимир Гунчик звинуватив у цьому обласну раду.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
11.01.2017 12:44
Переглядів1057
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:26
11.01.2017
українка
бач, як за себе всі переживають
останні новини
21-05-2018 20-05-2018 19-05-2018 18-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг