На Волині продовжили тендер на реконструкцію та ремонт приміщень під амбулаторії

Охочі взяти участь у конкурсних торгах на відбір підрядника для реконструкції та ремонту амбулаторій на Волині мають ще 30 днів для подачі пропозицій.

При розгляді звернень учасників тендеру прийняли рішення щодо продовження граничного терміну подання цінових пропозицій.

У січні 2017 року від двох потенційних учасників закупівлі NCB-W- 6.1.1 "Реконструкція та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 31 об'єкт (1 фаза)", оголошеної наприкінці листопада 2016-го, отримано листи, в яких обидва просять продовжити граничний термін подання пропозицій. Окрім цього, в одному з листів були ще додаткові запитання щодо надання роз'яснень до тендерної документації цього пакету закупівель.

6 січня 2017 року відбулась нарада профільної експертної робочої групи. Вона рекомендувала продовжити термін закупівлі щонайменше на 30 днів. Тож, обговоривши прохання, висловлене у листах, та пропозиції присутніх, члени комісії погодилися збільшити час для подання пропозицій.

31 об'єкт поділили на 5 лотів. Учасники торгів можуть подавати тендерні пропозиції на один або кілька з них. Конкурсні торги будуть проводитися за процедурами національних конкурсних торгів відповідно до керівництва Світового банку. Зацікавлені особи можуть отримати подальшу інформацію та ознайомитись з тендерною документацією в управлінні капітального будівництва Волинської ОДА.

Члени групи управління Субпроектом сподіваються, що охочих освоїти кошти позики Світового банку, взявши участь у тендері на проведення робіт із реконструкції та ремонту приміщень під амбулаторії, буде достатньо для створення здорової конкуренції. А це, своєю чергою, дозволить обрати виконавців, які максимально ефективно виконають заплановане.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.01.2017 09:48
Переглядів446
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг