Через непогашений кредит у волинського підприємства забрали сільгосптехніку

СГПП "Відродження" не повернуло кредит, який взяло у київської фірми "Кредитні ініціативи", за що останні через суд забрали сільгосптехніку.

ТзОВ "Кредитні ініціативи" подало позов до СГПП "Відродження", яке розташоване в селі Луковичі, Іваничівського району з вимогою стягнути предмет застави за непогашений кредит. Про це йдеться в рішенні Господарського суду Волинської області від 26 грудня 2016 року.

Варто зазначити, що першочерговим кредитором був ПАТ "Промінвестбанк", який у 2008 році надав кредит волинському сільгосппідприємству у сумі 102 тисячі гривень. Серед умов кредитного договору було зазначено, що за користування кредитом встановлюється процентна ставка розміром 17 % річних. Також кінцевий термін повернення кредиту та процентів був визначений не пізніше 2010 року.

Для забезпечення виконання зобов'язань за договором кредиту "Відродження" уклало з банком й договір застави. Тоді підприємство під заставу внесло майно, а саме: два зернозбиральні комбайни FORSHRITT-516 та два трактори МТЗ-82.

Втім у 2012 році між банком та ТОВ "Кредитні ініціативи" було укладено договір про передачу прав на кредитний договір із сільськогосподарським підприємством.

"Відродження" свої кредитні зобов'язання за кредитним договором виконало частково. Тому вже новий кредитор – "Кредитні ініціативи" за погашення заборгованості, яка становила 86 670 гривень, а саме: за кредитом – 39 871 гривень, за відсотками – 46 799 гривень, вимагав вилучити сільгосптехніку.

Тому суд вирішив позов задовольнити і стягнути із СГПП "Відродження" на користь "Кредитних ініціатив" техніку, яку ті вносили під заставу, коли брали кредит, а саме: два зернозбиральних комбайна FORSHRITT-516 та два трактора МТЗ-82.

Довідково:

– СГПП "Відродження" зареєстроване за адресою: Волинська область, Іваничівський район, село Луковичі.Засновник - Мартинюк Руслан Михайлович,Розмір статутного капіталу – 0 гривень;

– ТзОВ "Кредитні ініціативи" зареєстроване за адресою: місто Київ, вулиця Вікентія Хвойки,21. Засновник – кіпріотська компанія "Чібейл лімітед", кінцевий бенефіціарний власник - Панайотіс Крістодулоу, розмір статутного капіталу – 142 394 000 гривень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.01.2017 12:37
Переглядів918
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг