Землю на Волині оцінюватимуть по-новому

До 20 лютого 2016 року платники земельного податку та орендної плати за землю повинні подати до податкових органів за місцем реєстрації декларації про нараховану плату за землю з урахуванням змінених коефіцієнтів індексації та уточненої на 1 січня 2016 року грошової оцінки землі.

З 1 січня 2016 року діють нові коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки землі, - повідомила начальник відділу комунікацій ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна, - повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Волинській області.

"Зокрема, для ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей пасовищ та перелогів встановлено коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки землі на рівні 1,2. Нормативна грошова оцінка земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення здійснюється із застосування коефіцієнта 1,433," – наголосила посадовець.

Нікотіна додала, що крім нових коефіцієнтів нормативної грошової оцінки землі, ставки земельного податку встановлюють місцеві ради відповідно до граничних норм, визначених Податковим кодексом України..

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
22.01.2016 12:08
Переглядів452
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг