Горохівські освітяни проґавили деревини на 25 тисяч гривень

Горохівська райдержадміністрація дала фірмі на зберігання деревину, яку та не повернула.

Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації вимагає у ПП "Ріда" сплатити 25 247 гривень. Про це йдеться у рішенні Господарського суду Волині від 10 січня.

Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації 11 травня 2016 року уклав договір відповідального зберігання з ПП "Ріда".

Відповідно до умов даного договору, приватне підприємство зобов'язане було безоплатно зберігати товар – дошки сухі соснові в кількості 75 куб. м загальною вартістю 20 250 гривень, а також лаги соснові 1,5 куб. м вартістю 4 050 гривень, а згодом повернути товар.

Зберігати майно підприємство погодилось до 20 жовтня 2016 року і на першу вимогу відділу освіти, молоді та спорту мали його повернути.

Відповідно до укладеного договору, у випадку не повернення майна за першою вимогою зберігач повинен виплатити неустойку у розмірі 0,1 % від вартості майна за кожний день затримки.

17 жовтня 2016 року відділ освіти, молоді та спорту Горохівської РДА надіслав претензії за місцем знаходженням ПП "Ріда" з вимогою повернути майно. Однак листи із претензією були повернені.

Суд встановив, що причинний зв'язок між протиправною поведінкою "Ріди" і збитками полягає у тому, що переданий на зберігання товар підприємство не повернуло на вимогу віділу освіти, молоді і спорту. Тому вимога про стягнення коштів є підставною та підлягає до задоволення.

Суд вирішив позовні вимоги задовольнити і стягнути з приватного підприємства "Ріда" на користь відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА 26 625 гривень.

Довідково:

ПП "Ріда" зареєстроване за адресою: Волинська обл., Горохівський район, місто Горохів, вул. Грушевського, 66. Засновник – Хринюк Микола Миколайович, Розмір статутного капіталу – 0 гривень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.01.2017 18:13
Переглядів874
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-04-2018 21-04-2018 20-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг