Горохівські освітяни пояснили, чому зникла деревина

Збитки, яких зазнала Горохівська райдержадміністрація від втрати дерев'яних дощок, будуть відшкодовані.

Про це у коментарі "Конкуренту" розповів начальник відділу освіти, молоді та спорту Віктор Білик, який відповідальний за це питання.

Нагадуємо: відділ освіти, молоді та спорту Горохівської РДА дав фірмі "Ріда" на зберігання 7,5 куб. м соснових дощок вартістю 20 250 гривень, а також 1,5 куб. м соснових лаг вартістю 4 050 гривень, але повернути їх не зміг.

Деревину закупили, щоб відремонтувати підлогу у чотирьох школах. Три школи відремонтували, а з ремонтом останньої вирішили зачекати до осінніх канікул. Освітяни підписали договір, відповідно до якого ПП "Ріда" мала безоплатно зберігати товар і повернути його на першу вимогу. Але коли звернулися до власника фірми за дошками, то не змогли навіть вийти на контакт.

"Родичі власника пояснили, що той поїхав на заробітки, тому ніхто не може зараз повернути дошки", – сказав Віктор Білик.

Ми поцікавилися, чи не викликало підозри те, що статутний капітал фірми, яка зберігала дошки, – 0 грн. На це Білик відповів: " Якби ми робили закупівлі на велику суму і проводили тендер, тоді постачальник мав надати пакет документів, в якому ми бачимо статутний капітал. А це було невелике замовлення, тендер ми не проводили. Всі необхідні ліцензії та дозволи він представив. Я не знав, що там нуль".

Відомо, що Господарський суд Волині змусив підприємство "Ріда" заплатити відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА 26 625 гривень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
27.01.2017 15:21
Переглядів489
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг