Два десятки волинських бійців АТО освоюють аграрний бізнес

20 учасників АТО, які зацікавлені працювати в аграрному бізнесі, навчаються на агрофорумі в селі Замлиння Любомльського району на Волині.

27 січня завершився другий день форуму, який загалом триватиме до 30 січня. "Від мрії до успішного аграрія" – така назва зустрічі, за інформацією ВолиньPost.

Допомогти вдосконалити навички аграрного підприємництва для атовців взялися заступник голови Асоціації фермерів та приватних землевласників Волині Руслан Хомич, співзасновники ТзОВ "ІнвітаФрост" Віталій Захарчук і Назар Ющук.

Організатори заходу – Генеральне консульство Республіки Польща, Інтеграційний центр "Замлиння" та Благодійний фонд "Вектор соціальної ініціативи" (БФ "ВСІ").

Першого дня в Замлинні виступали представники Любомльської районної державної адміністрації та центру зайнятості.

Руслан Хомич окреслив перспективи малого агробізнесу на Волині та поділився досвідом вирощування пшениці й овочів. А на завершення подарував учасникам книгу з практичними порадами.

Віталій та Назар розповіли про перспективи вирощування агрокультур на Волині з точки зору виробників та експортерів, а також поінформували про біоорганічну продукцію.

Більшість учасників форуму вже мають певний досвід ведення малого агробізнесу, вирощують садові дерева, ягоди, займаються овочівництвом, окремі з них є членами кооперативів.

Один з таких кооперативів виграв європейський грант, придбав техніку, офіс та сучасну теплицю, тож учаснику цього кооперативу з Іваничівського району Олегу Решетилу було дуже цікаво розширити знання про ринки збуту та почути про реальні тенденції в агросфері Волині.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
28.01.2017 15:04
Переглядів738
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг