Опублікували рейтинг інтернет-присутності українських вишів

Webometrics Ranking of World's Universities опублікував рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності в мережі станом на січень 2017 року.

Як відомо, результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік, – пише Освіта.ua.

У процесі складання Webometrics Ranking of World's Universities розробники враховують кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів. Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту університету.

Розробники відзначають, що при складанні рейтингу показники відвідуваності та дизайн сайтів не враховуються.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: СОТНЯ КРАЩИХ УКРАЇНСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ

Новий web-рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками у січні 2017 року.

Світовий рейтинг охоплює 20 тисяч університетів та навчальних закладів з усього світу. Свої рейтингові web-місця отримали і 342 вищі навчальні заклади з України.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: СКЛАЛИ РЕЙТИНГ НАУКОВОЇ АВТОРИТЕТНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ВИШІВ

Згідно з результатами рейтингу, найбільш присутнім в мережі українським вищим навчальним закладом є Київський національний університет ім. Шевченка.

2 місце посів НТУ "Київський політехнічний інститут", 3 – Сумський державний університет.

4, 5 і 6 місця в українському рейтингу отримали Харківський національний університет ім. Каразіна, Львівський національний університет ім. Франка та Одеський національний університет ім. Мечникова.

7 і 8 місця посіли НТУ "Харківський політехнічний інститут" та Національний університет "Львівська політехніка".

9 місце в українському рейтингу отримав Національний авіаційний університет.

10 рядок за Тернопільським національним економічним університетом.

Разом з тим варто зазначити, що українські університети поки не є світовими лідерами за показниками своєї присутності в мережі.

У першу ТОП-100 рейтингу інтернет-присутності українських вишів потрапили і два луцькі університети. Зокрема Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки зайняв 75 місце (6703 місце у світовому рейтингу). Луцький національний технічний університет – на 92 позиції (8044 місце у світовому рейтингу).

Переглянути рейтинг.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
03.02.2017 10:45
Переглядів894
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018 17-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг