Волинська митниця обіцяє бізнесу підтримку

Волинська митниця ДФС гарантує підтримку та сприяння соціально відповідальному бізнесу.

Про це в ході робочої зустрічі з директором СП "Модерн-Експо" Петра Пилипюка запевнив начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький, – інформує прес-служба ГУ ДФС.

Під час знайомства з виробничим процесом та зразками продукції одного з провідних експортерів Волині, керівник волинських митників відзначив інноваційну спрямованість підприємства, високий рівень технологічного процесу та, відповідно, по-європейськи відповідальний підхід до стандартів оплати праці, виконання зобов'язань підприємства перед державою та найманими працівниками.

"В Україні є чимало виробництв, діяльність яких відповідає найвищим стандартам якості. Приємно, що на Волині маємо можливість познайомитися з представниками менеджменту та діяльністю одного з таких лідерів – експортерів. Зі свого боку Волинська митниця ДФС працює над тим, щоб впроваджувати в процес обслуговування суб'єктів ЗЕД сучасні електронні сервіси, які прискорять процес проходження митних формальностей", – зазначив начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький.

До речі, саме на території СП "Модерн-Експо" розташований пункт прибуття митного поста "Луцьк", на якому щомісяця процес митного оформлення здійснюють близько трьохсот суб'єктів ЗЕД.

Керівник Волинської митниці ДФС проінспектував роботу митного поста "Луцьк" та обговорив з працівниками можливі варіанти покращення обслуговування суб'єктів ЗЕД .

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
07.02.2017 08:51
Переглядів754
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг