Працівники Нововолинського підприємства – проти призначення керівника зі Сходу

Волинське регіональне видання інформує про те, що Міністерство енергетики планує змінити керівника ДП "Нововолинський РМЗ" на представника зі Сходу – працівники підприємства проти.

Працівники державного підприємства, які бояться втратити робочі місця, розцінюють можливе призначення як рейдерське захоплення і готуються відстоювати директора Богдана Бойка, – зазначає видання Буг.

"Ситуація зі змінами керівництва на підприємстві склалася не лише зараз, а в липні минулого року. Так як і шахти, завод входить до складу Міністерства енергетики і вугільної промисловості України. Кадрове питання керівників тут не вичерпується – час від часу "зверху" появляються все нові претенденти на посаду. Нещодавно знову з'явилася інформація, що з міністерства хочуть привести нового керівника", – пише видання.

Головний бухгалтер "Нововолинського РМЗ" Тетяна Панчук коментує можливе призначення.

"Ця людина сама зі Сходу України, нам відоме її прізвище. Чому його сюди везуть ніхто не розуміє, бо на сьогоднішній день підприємство виконало всі свої зобов'язання перед людьми, виплатили заробітну плату, а також перед бюджетами всіх рівнів по сплаченні податків, на 2016 рік є повний пакет замовлень", – розповідає пані Панчук.

"2002 рік – це період, коли до нас прийшли інвестори, які обіцяли золоті гори. Через їхню "діяльність" у 2003-му році завод повністю відключили від електроенергії. На той момент працювали близько триста людей, була велика заборгованість по заробітній платі – це те, з чого прийшлося починати роботу сьогоднішньому директору підприємства. І, стабілізувавши повністю ситуацію, коли трудовий колектив забезпечений роботою і виконуються всі замовлення, щоб шахти працювали, чого раптом так сталося? В такий критичний момент ми чекаємо. Люди переживають і тримаються за свої місця", – стверджує головний бухгалтер РМЗ.

За свідченнями видання, у колективі відбулися збори – люди не задоволені ситуацією і кажуть, що не допустять зміни керівника. Навіть плакат вивісили про недопущення рейдерського захоплення. З міністерства офіційно про кадрову заміну – ні слова. Відомо також, що влітку директору РМЗ були пропозиції прокручувати великі тіньові схеми, після чого завод закрити і продати на металобрухт.

Працівники РМЗ готуються блокувати вхід на територію підприємства у разі приїзду представників міністерства, стверджує видання

"Ми не можемо допустити зміни керівника, враховуючи з якої руїни це все було піднято, як і те, що під час зборів люди сказали свою думку й іншого директора вони не хочуть", – каже Тетяна Панчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
25.01.2016 16:53
Переглядів458
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг