На Волині мешканця Миколаєва засудили за фіктивне підприємництво

Мешканця Миколаєва на Волині засудили за фіктивне підприємництво.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

У грудні 2015 року чоловік погодився за щомісячну винагороду в розмірі 1 500 грн перереєструвати на своє ім'я підприємство, юридична адреса якого знаходилася в Миколаєві. При цьому він не мав жодного наміру та можливості здійснювати підприємницьку діяльність.

Після залагодження усіх формальностей чоловік "на папері" став директором підприємства. У подальшому він не підписував фінансово-господарських документів, пов'язаних із діяльністю товариства, не мав доступу до банківських рахунків, не розпоряджався печаткою.

Тим часом справжні власники підприємства займалися незаконною діяльністю, пов'язаною із заниженням податкових зобов'язань суб'єктами господарювання реального сектору економіки.

У ході досудового розслідування чоловік визнав свою винуватість, щиро розкаявся та сприяв розкриттю злочину. Тож з ним укладено угоду про визнання винуватості. Суд призначив чоловікові покарання у вигляді штрафу в розмірі 550 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (9 350 грн).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
07.02.2017 18:46
Переглядів424
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг