Волинське вугільне підприємство сплатило "приховані" податки, щоб уникнути криміналу

В зв'язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків кримінальне провадження відносно посадовців підприємства вугільної галузі спрямовано прокурором до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Власне факт повернення державі "прихованих" у вигляді несплачених податків коштів – свідчення якісної роботи оперативників та ефективних слідчих процедур, проведених слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Волинській області, - повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Волинській області.

Саме своєчасне виявлення фінансово-господарських операцій з суб'єктами господарювання, що мають ознаки "фіктивності", які практикували посадові особи цього підприємства у 2014 році, стало підставою для написання акту документальної перевірки та встановлення реальної суми завданих державі збитків. За результатами проведення перевірки підприємству донараховано більше 1 мільйона гривень раніше не сплачених податків.

Згодом слідчі фінансових розслідувань ГУ ДФС Волині у рамках розслідування кримінального провадження за ознаками ч.1 ст.212 Кримінального кодексу України обґрунтовано довели причетність посадовців підприємства до сумнівних оборудок з державою.

Нагадаємо, що відповідно до ч.4 ст.212 Кримінального кодексу України у випадку відшкодування завданих державі збитків посадові особи –порушники звільняються від кримінальної відповідальності за рішенням суду.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
26.01.2016 09:29
Переглядів355
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг