Складання водіями іспитів зніматимуть на відео

Із другої половини 2017 року українські водії отримуватимуть посвідчення за європейськими правилами.

Законопроект щодо процедурних змін розробляють відповідно до директиви ЄС про посвідчення водія, – повідомляє НСТУ ВРД.

Зі слів спеціаліста з персоналу та зв'язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС області Анастасії Онищук, законопроект щодо імплементації директиви ЄС про посвідчення водія зараз знаходиться на стадії розробки в головному сервісному центрі МВС. Усі законодавчі зміни будуть ретельно підготовлені і тільки після цього введені в дію. Зміни стосуватимуться видачі єдиного типу посвідчення водія європейського формату, також періодичного підтвердження психо-фізичного стану водія, впровадження мікрочіпу, який буде підвищувати рівень захисту документа.

Головною інновацією стане впровадження фото- та відеофіксації під час складання водіями іспитів. Законодавці запевняють, що це підвищить прозорість отримання водійських посвідчень і зменшить корупцію. Натомість більшість лучан у це не вірить, вважаючи, що єдиним їх результатом стане здорожчання документа.

Законопроект зворотньої дії не матиме, запевняють у регіональному сервісному центрі МВС. Це означає, що водії, в яких на момент вступу у дію нових правил буде посвідчення старого зразка, зможуть користуватися ним, відповідно до вказаного терміну.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
15.02.2017 14:36
Переглядів682
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:05
15.02.2017
українка
Ну й правильно. А то багато на дорогах "умільців"
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг