Володимир Гунчик розповів про фінансування рекультивації "марсіанських полів"

Фінансування проекту рекультивації лісогосподарських земель, пошкоджених через нелегальний видобуток бурштину, має здійснюватись із врахуванням кількох складових.

Про них розповів голова Волинської ОДА Володимир Гунчик під час брифінгу у штаб-квартирі УНІАН.

Зі слів голови Волинської ОДА, якщо це регулюватиметься державою, а не на місцевому рівні, то потрібно зважати на певні моменти.

По-перше, постанова Кабміну дасть можливість залучити кошти бюджетів усіх рівнів, позабюджетних фондів, грантових проектів. Своєю Постановою держава гарантує, що вона безпосередньо бере у цьому участь.

"Коли приходить приватна компанія, яка готова зайнятись рекультивацією, зустрічаючись з двома державними програмами, вона вносить відповідні пропозиції щодо затратної частини: техніка, кошти, оплата праці. Тут держава виступає просто гарантом", – зазначив Володимир Гунчик.

Інший варіант - коли через Постанову Кабміну ухвалюється рішення про співфінансування з державного та місцевого бюджетів в частині екологічних програм, які на сьогодні активно реалізуються.

Третій варіант - під час рекультивації Постанова Кабміну має дозволити видобувати бурштин, який стає однією із складових частин поповнення обігових коштів двох державних компаній. Саме вони, згідно з Постановою, мають право розпорядження видобутим бурштином.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
15.02.2017 18:07
Переглядів652
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-04-2018 21-04-2018 20-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг