На Волині проголосували за створення нової ОТГ (фото)

У смт Маневичі проголосували за створення Маневицької селищної об′єднаної територіальної громади.

Про це у Facebook повідомив професор кафедри політології та державного управління Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доктор політичних наук Валентин Малиновський.

"Незважаючи на всі "зусилля" голови РДА А.Линдюка, який замість децентралізації намагається запровадити в районі централізацію, присутні прийняли правильне рішення! Цей чиновник усі сільські, Маневицьку та Колківську селищні ради хоче "загнати" в одну ОТГ (окрім уже створеної Прилісненської ОТГ)! Це при тому, що Маневицький район є найбільшим за територією в області - 2265 км кв. та населенням 54,3 тис жителів", – зазначається у дописі.

Однак присутні на заході майже одноголосно проголосували за створення Маневицької селищної ОТГ в межах, визначених Перспективним планом (смт Маневичі, Довжицька, Куклинська, Лісівська, Оконська, Черевахівська сільські ради).

Зокрема, як зазначає Валентин Малиновський, "за" проголосували 72 особи, "проти" – 3 (у т.ч. Линдюк), 10 – утрималися.

Таким чином буде створена потужна ОТГ, яка охопить площу 453 кв.км із 18,4 тис населення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.02.2017 14:29
Переглядів1395
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг