Гунчик вимагає звільнення керівника шахти на Волині

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик провів робочу зустріч із членами ППО ВППС "Захист праці" на ДП Шахта №1 "Нововолинська" та головою профспілкової організації Володимиром Власюком.

Гунчик зауважив, що події, котрі мали місце на шахті йому відомі, а в той час, коли розпочалися перші протестні дії шахтарів, голова облдержадміністрації зробив необхідні подання до правоохоронних структур за якими порушено кримінальні провадження, – інформує відділ інформаційної політики ОДА.

"Сьогодні, під час зустрічі із силовими структурами, я звернувся до прокурора Волинської області Максима Киричука, аби він максимально прискорив розгляд кримінального провадження щодо цієї ситуації. Окрім того, мав розмову із керівництвом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо надання правової оцінки роботи керівника шахти №1", – зазначив голова ОДА.

Відбулася розмова із заступником міністра Анатолієм Корзуном щодо окремих кадрових питань на ДП "Волиньвугілля" та інших шахтах.

"Під час розмови я висловив свою позицію і вимагаю звільнення керівника шахти №1. Окрім того, я зазначив, що не погоджу жодних пропозицій та питань стосовно ДП "Волиньвугілля", доки рішення не буде прийняте", – повідомив Володимир Петрович.

Керівник ОДА зазначив, що питання невдоволення працівників тими чи іншими керівниками підприємства потрібно оговорювати спільно із шахтарями, не переводячи це у політичну площину.

"Ніякого лобізму з моєї сторони немає ні до одного керівника, який свого часу працював, або ж нині працює на ДП "Волиньвугілля", або на інших шахтах", – запевнив голова облдержадміністрації.

Відтак, під час зустрічі гірники надали оцінку неправомірним діям нинішнього керівника шахти №1 "Нововолинська" і передали Володимиру Гунчику офіційні документи, які підтверджують склад злочину. Далі ж ними займатимуться правоохоронні органи.

До слова, під час оперативної наради 23 січня голова облдержадміністрації уже висловлював свою позицію щодо звільнення нинішнього директора шахти.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
27.02.2017 09:24
Переглядів637
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
09:50
27.02.2017
шахтар
ну хто хто , а гунчик хай до власюка придивиться ы до свого оточення.
останні новини
23-01-2018 22-01-2018 21-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг