Волинь лідирує з утеплення будинків

Волинська область має величезний потенціал, аби впроваджувати енергозберігаючі заходи.

Про це зазначив голова Держенергоефективності України Сергій Савчук, – повідомляє відділ інформаційної політики у Волинській області.

"Ми бачимо, що на першому місці з утеплення багатоквартирних будинків – Волинська область. Причому, це в два рази більше, ніж у Запорізькій області. Нам з вами є чим пишатись. Волинь показує приклад "номер один", за що я вам вклоняюся", – відзначив Сергій Савчук.

Тому він закликав і надалі пітримувати подібні ініціативи, зокрема і ОСББ.

Також обговорили ще одний невід'ємний аспект енергозбереження – розвиток відновлювальної енергетики в області. Зокрема, на думку керівника Держенергоефективності, необхідно впроваджувати вирощування енергетичних культур.

"У вашій області можна робити цілі кластери, де вирощуватиметься енергетична культура. До того ж, через три роки вирощування такої культури земля стає надзвичайно родючою", – зазначив Савчук.

Однак відзначив, що для цього потрібні інвестори, яких необхідно залучати. Щодо залучення інвесторів, то директор ІАЦ "Волиньенергософт" Василь Дутко повідомив, що одним із таких інструментів наразі є чинна інтерактивна Волинська енергетична карта, де у вільному доступі розміщена інформація, що може зацікавити потенційного інвестора та допомогти йому прийняти рішення.

Заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук відзначив, що Волинська область працює у всіх напрямках щодо впровадження енергоефективності.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
06.03.2017 11:55
Переглядів271
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-02-2018 22-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг