Восьмеро школярів, які отруїлися невідомою речовиною, досі у лікарні

На стаціонарному лікуванні у дитячому відділенні Володимир-Волинського ТМО досі залишаються 8 школярів, які отруїлися парами невідомої речовини. Стан здоров'я дітей задовільний.

Про це повідомляє Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України.

Нагадаємо: 03 березня 2017 року до Володимир-Волинського територіального медичного об'єднання госпіталізовано 21 учня та одного вчителя Лудинської ЗОШ І-ІІІст. Володимир-Волинського району з попереднім діагнозом "отруєння парами невідомої речовини".

В лаборантській комп'ютерного класу школи до початку навчального процесу була розлита речовина невідомого походження. Упродовж дня за медичною допомогою до ФАПу с. Лудин звернулось 21 дитина (2, 4, 5, 6, 7, 8, 9 класи) та 1 вчитель зі скаргами на погіршення самопочуття, нудоту, блювоту, болі у животі, субфебрильну температуру, які в подальшому були госпіталізовані у Володимир-Волинське територіальне медичне об'єднання.

Всього в школі навчається 108 учнів, того дня були присутні 86 дітей. Скарг на погіршення здоров'я в інших школярів не було.

Фахівці Володимир-Волинського міськміжрайонного відділу ДУ "Волинський ОЛЦ МОЗ України" в осередку події провели лабораторно-інструментальні дослідження повітря на вміст діоксиду азоту, сірчистого ангідриду, аміаку, формальдегіду, фенолу. Відхилень не виявлено.

Адміністрації школи та Голові Устилузької об'єднаної територіальної громади надані рекомендації щодо припинення навчального процесу у школі, проведення вологого прибирання, постійного провітрювання приміщень, здійснення заміни підлоги у місці розливу невідомої речовини та встановлення медичного спостереження за станом здоров'я учнів школи. Тож наразі навчально-виховний процес у школі призупинено.

На 06 березня 2017 року заплановано повторне комісійне обстеження закладу.

Читайте також: СТАЛИ ВІДОМІ ПОДРОБИЦІ ІНЦИДЕНТУ У ВОЛИНСЬКІЙ ШКОЛІ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
06.03.2017 11:26
Переглядів468
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг